Make your own free website on Tripod.com

Veteran Müsabaka neticeleri

Veteranlara ait bilgileri arttırmak Türkiyenin her köşesinden tenisin bel kemiği olan veteranları tanımak maksadıyla bu sayfayıda dahil ettik sitemize tabii çok istek aldık bu konuda.Daha önce ilgilenenlerede verdiğimiz cevap gibi veteran tenis bilgilerine ulaşmakta zorluk çektiğimiz gerçeği hala var.

Turnuva tertip ediliyor edilmesine ama ne basında tek bir kelime nede,Fedrasyona bir bilgi veriliyor.

Yani kısaca iletişim eksikliği.Ben buradan temasım olanlarla haberleşirken ,sitemi ziyaret eden veteranlarda bana şurada turnuva yapılıyor, veya neticeler şu deseler olacak bu iş.VTB nin açtığı sitede yalnız programlı olanlar var.Onları zaten VTB çıkarıyor.Birde programda olmayan,Teşvik,klasman,özel gibi veteran turnuvaları var,Kulüplerin kendi klasmanları var bunlarla ilgili bilgi aldığınızda lütfen bana yazınki sevgili veteran tenisçilerimizin bizden istedikleri yerine gelsin.Dedim ya iletişim......o olmadan hiç bir sonuca ulaşmak mümkün değildir.

4-12 Ekim tarihlerinde  Ankara'da yapılan ve 274 tenisçinin katıldığı veteran müsabakalarında  müsabıklar önce kendi yaş katagorilerinde 4 lü gruplar halinde lig usulü maç yaptılar.Guruplarda 1. ve 2. olanlar ana tabloya geçerek final fixtüründe oynadılar.Bol bol maç yapıldı organize çok iyi,Baş hakem Yılmaz ERKANGİL'in  ve yardımcıları Ergün FİKİRMEN ve Cafer ŞEN ' in yönetimi ise kusursuzdu.Müsabakalarda 1.ve 2. olanlar ödüllerini yapılan törenle yetkililerden aldılar.

13-21 EYLÜL 2003 TARİHLERİNDE ANKARA TENİS KULÜBÜNDE YAPILAN ATK-WİLSON KURULUŞ TURNUVASINDA TEK BAYANLAR 40+DA ZEYNEP ULAŞAN,30+ DA MELİKE YALÇINOĞLU,TEK ERKEKLER 55+DA ŞENOL KÖKSAL ŞAMPİYON OLDULAR.

TARİH: 4-12 EKİM            KULÜP:ANKARA TENİS KULÜBÜ         ADI:VTB ANK.TEŞVİK TURNUVASI

30+ tekBn 1.E.Yurtcu    2.E.Yirmibeşoğlu  1.A.Aydın  2.F.Erdem
40+ tek Bn 1.S.Kabalak 2.O.Bor  1.C.Dicle   2.O.Kocabaş
35+ tek Erk 1.A.Ayaz      2.C.Durmuş  1.M.Türkmen 2.F.Tosun 1.İ.Karaduman 2.C.Şen
40+ tek Erk 1.E.Fikirmen 2.U.Gemici  1.G.Okyar   2.A.Gürbüz 1.İ.Yaykıran 2.İ.Çlışkan
45+ tek Erk 1.O.Ceyhan  2.T.Barış
50+ tek Erk 1.M.Dolay    2.C.Şen 1..K.Urcu     2.H.Teoman
55+ tek Erk        1.Ö.Cebeci   2.K.Çankırı
60+ tek Erk 1.H.Uzel        2.R.Börekçi

Ana Sayfa   Online Tenis  Tenis Video  İletişim   Tenis Dersleri   Tenis Federasyonu