Make your own free website on Tripod.com

Kışın kapalı kort problemi olanlar burada tenis oynuyor,tenis videoda tekniklere bak tenisini geliştir

teniskolik

 SK.Ankara kapalı kortunda final hayli zordu

Öner Cebeci site editörü,Ankara Bölge Hk.

>>>>>>>>
Tenisçiler şampiyonluk için hem kendilerini hemde hakemi terlettiler.Fakat seyrigüzeldi.........

 

 

Nasıl Teniskolik olursunuz:Hangi yaşta tenise başladığınız ve kaç senedir tenis oynadığınız önemli değildir.Eğer tüm zamanınızı tenise ayırıyor,tenis oynamak için kentten diğer bir kente seyahati göze alabiliyorsanız,gece rüyanızda tenis oynuyor kazandım diye bağırarak uyanıyor,küçük büyük,azbilen çok bilen demeden o kişilerle korta çıkabiliyor,bildiklerinizi son kırıntısına kadar karşılıksız öğretebiliyorsanız;Tenisle yatıp kalkan sizin adınızda teniskolik olacaktır.24 yıldır bu adı taşımaktan gurur duyuyorum.
online tenis screenshot görüntüleri
İşte size iki usta ; Dennis van der meer  ve Nick Bollettieri.Nerdeyse tanıdığımız tenisçilerin tamamına koach lık yapmışlar ve tenis sayesinde hala genç görünüyorlar.Sizde tenis oynayın 60 ların sonrasını böyle geçin. Hayat tarzınız olsun bu spor ve sağlığınız için spor yapın.

 

 

 

  Mikhail Youzhny davis cup finali son maçında  Fransız Matheeu  3/6,2/6,6/3,7/5 ve 6/4 lük setlerle yenince kupanın sahibi Rusya oldu. oynanan finalin galibi son ana kadar belli olmadı.Kupayı alırken Mikhail'in halinden ne kadar heyecanlı olduğuda belli
  Andre agassi  daha önce kaybettiği Bercy turnuvasını kazanarak büyük sükse yaptı.Gösterdiği performans tenis çevrelerinde hayli alkış aldı. Eski tüfekler navratilova  gibi hala zevkle seyrediliyor.Nick Bollettieri My aces ,my faults  isimli kitabının 109. sayfasında yazdığı gibi "goodby Andre" diyerek 17  yaşından itibaren çalıştırdığı Agassi'  den nasıl ayrıldığı hala hatırlardadır.
Yaptığımız yeniliklerden biride size online tenis zevki vermek

 Birdiğeri ise Temel teknikleri tenis videoda öğrenmek.                                                         

Safin Davis cup ın ardından turnuvada en yakışıklı tenisçi seçildi. .

Marat Safin'i etkili servislerinden birini atarken görüyorsunuz.
Sağ tarafta ise Davis cup toplantılarından bir estantane görüyorsunuz.
hızlı ve gerçek çeviri

Bu siteyi en iyi; IE6+ ve 800 *  600 ekran genişliği ile gerçek renk  modunda  izleyebilirsiniz. Yapım  &  tasarım   C"dizayn ©2000

 Son güncelleme 20 Aralık 2006 KURULUŞ:16 nisan 2000

 

Turkish en iyi site arama zambazingosu